top of page

З подякою за волю і життя!


Подякуйте хоч раз солдату

За мирне небо й сонце золоте.

Подяка - більшого не варто,

Нехай біда їх омине.

Саме в ці хвилини, щоб ми могли відчувати себе в безпеці, солдати Збройних сил України йдуть на битву з жорстоким і підступним ворогом. Ми не можемо подякувати особисто кожному, але можемо сказати теплі слова тим з них, кого знаємо і поважаємо.

Сьогодні учні 3 - Б класу (класна керівниця Гринь Ірина Володимирівна) зустрілися з нашим захисником, учителем фізичної культури нашої школи, а тепер воїном ЗСУ Віктором Вікторовичем Терещенко. Діти до зустрічі підготували плакати, малюнки, обереги.

Під час бесіди задавали запитання. Школярів цікавило все: подробиці військової служби, як солдати проводять вільний час. У відповідь Віктор Вікторович розповів їм про те, що він і його бойові побратими роблять усе, щоб наші діти могли радіти життю, навчатися, гуляти на вулиці, насолоджуватися сонячними днями і свіжим повітрям, а їхнім обов’язком сьогодні є сумлінне навчання, здоровий спосіб життя, заняття спортом. Адже їм розбудовувати майбутнє незалежної і вільної України, тож вони мусять бути сильними, витривалими, свідомими громадянами своєї держави. Один учень задав питання, у якому висловив заповітну мрію кожного з нас: коли вже закінчиться ця війна? І отримав відповідь з щирою посмішкою на обличчі захисника, що вже влітку). Будемо вірити в це, і всесвіт нас почує!

На завершення Сорока Софія підготувала і прочитала поетичні рядки, сповнені великої подяки за все, що наші герої роблять для кожного з нас. Уривком з цієї поезії розпочалася ця розповідь. І завершити її хочеться теж вдячним поетичним звертанням.

Схиляюся, солдате, я до ніг

За мужність, силу і відвагу,

Що ти і ночі, й дні життя моє оберігаєш.

Молитву в небо на руках несу

За кожного у полі бою.

Твоїм життям, солдате, я живу,

Ти переможеш в цім двобої!

Розквітне все, і на твоїй землі

Додому принесуть лелеки миру.

Все полетить - корони й королі,

Ти принесеш нам перемогу щиру!!!Comments


bottom of page