top of page

З днем знань!

Непомітно відійшло літо, а осінь знову зустрічає всіх важливим, урочистим, незабутнім святом - початком нового 2020/2021 навчального року, який, сподіваємось, принесе цікаві й приємні подіями, новими відкриття та звершення.

Усе те, що відбувається вперше, ніколи не забувається.


Дорогі наші нові учні - першачки!


Сьогодні у вашому житті пролунає перший шкільний дзвоник, який покличе з дитинства у невідомий, але такий цікавий шкільний світ. Будьте уважними й старанними, добре вчіться, збережіть назавжди у своєму серці неповторні хвилини зустрічі зі школою. Тут ви знайдете відповіді на всі свої запитання, а у цьому вам допоможуть учителі, які поведуть дорогою знань, світла і добра.


Шановні школярі! Ви відпочили за час літніх канікул, засумували за шкільним життям. Бажаємо вам наполегливості та сумління, завзяття, злетів та цікавого спілкування один з одним.


З нагоди свята прийміть щирі вітання та побажання миру, творчості й натхнення, шановні вчителі!

Батькам, чия роль в освітньому процесі є далеко не другорядною, зичимо здоров’я, добробуту й благополуччя, а результати ваших дітей у навчанні приносять радість і задоволення. Кожній родині сімейного добробуту, радісних дитячих усмішок.


Будьмо щасливими у новому навчальному році! Нехай для кожного він стане роком добрих змін, а для України – роком зміцнення, духовного оновлення та соціально-економічного зростання. Зі святом! Наша сила – у єдності!


З повагою, адміністрація школи.

Comentarios


bottom of page