top of page

Зустріч до роковин Чорнобильської трагедії

  • Фото автора: админ
    админ
  • 25 квіт.
  • Читати 1 хв

До річниці аварії на Чорнобильській АЕС Донецький обласний молодіжний центр провів інформаційно-просвітницький захід, присвячений осмисленню подій 26 квітня 1986 року.

Учасники мали змогу:

▪️ розглянути історичні передумови трагедії; 

▪️ обговорити причини аварії та її масштабні наслідки для України і світу; 

▪️ проаналізувати інформаційну політику радянської влади, зокрема — замовчування правди про катастрофу та її жертв.

Особливу увагу було приділено ідеологічному впливу замовчування трагедії, що призвело до ще більших людських втрат і екологічної катастрофи.

🔹 Закріплення матеріалу відбулося в інтерактивному форматі за допомогою платформи Kahoot! Це дало можливість учасникам не лише перевірити знання, але й активніше включитися в обговорення теми.

Такі зустрічі важливі для формування у молоді відповідального ставлення до історії, екологічної безпеки та критичного мислення.


Comments


bottom of page