top of page

Туристичними стежинами

Всі любителі подорожувати відзначають 27 вересня Всесвітній день туризму. Це свято започаткували члени Всесвітньої туристичної організації. Датою заснування свята вважається 27 вересня 1979 року.

Мета: формування знань про туризм, краєзнавство, про виживання в природних умовах як основи для розвитку творчого потенціалу людини;

- формувати екологічну свідомість та вміння приймати власне рішення;

- формувати сміливість, рішучість та бажання досягти своєї мети.

Свято туризму можуть відзначати не тільки ті люди, чий стиль життя пов'язаний з мандрівками та рюкзаками. Турист - це людина, яка прагне до знань. Навіть звичайний виїзд на природу, в далечінь від буденної метушні, для багатьох людей може стати туристичною подорожжю.

Цей веселий та пізнавальний день відзначали учні і учні 4 - Б класу ЗОШ № 4 разом з батьками. Діти заздалегідь підготували назви команд та емблеми. Щоб цей день був незабутнім, Мовчан Вадим Георгійович - директор ДЮСШ та учитель фізичного виховання Терещенко Віктор Вікторович підготували цікаві заходи. Діти із задоволенням брали участь в естафетах, показували свою майстерність у складанні намету та переправі через перешкоди, навчилися користуватися компасом.

Не обійшлося, звичайно, без смачної каші. Втомлені, але задоволені, діти смакували кашу.

Сонячний день, свіже повітря, гарний настрій, дружня атмосфера зробили цей день незабутнім.

Шановні друзі! Природне прагнення дітей до пізнання світу сприяло становленню однієї з найбільш гуманних, ефективних і найменш витратних галузей - туристичної. Туризм, як вид активного відпочинку, є дієвим фактором інтеграції нашої країни у європейську і світову спільноту, має великі пізнавально-виховні можливості для формування гармонійного громадянина своєї країни.

Нехай з кожним роком туризм, як форма дозвілля, стає все змістовнішим, популярнішим і безпечнішим, а нові маршрути відкривають вікно у широкий світ, сприяють встановленню добросусідських стосунків та порозуміння між народами. Адже любили казати в давнину греки: «Дорогу здолає той, хто йде».

Л. Вінничук - учитель ЗОШ № 4


bottom of page