top of page

Добігає кінця тиждень української писемності та мови

До Дня української писемності та мови, який відзначається в Україні 9 листопада з метою популяризації рідної мови в Лиманському ЗЗСО №4 впродовж тижня відбулись цікаві заходи для всіх учасників освітнього процесу. Їх було настільки багато, що всі неперелічити, особливо вражала активність педагогів і готовність учнів приймати участь. Хочемо представити до вашої уваги найяскравіші родзинки.

Учні 4-А класу, класний керівник Єнікєєва Оксана, стали учасниками Інтелектуальної гри-конкурсу знавців української мови «Мово українська – мово солов’їна». Змагалися дві команди «Мовознавці» та «Соколята». Гра складалася з конкурсів на знання мови. Перший конкурс був «Візитівка», в якому команди представили свої домашні завдання по створенню емблеми та гасла команди. Було мовне асорті і граматичний турнир, літературна хвилинка і різні цікавинки. Діти продемонстрували свої знання з української мови та вміння працювати в групі.

А Вкраїни мова —

Мов те сонце дзвінкотюче,

Мов те золото блискуче,

Вся і давність, і обнова —

Українська мова.

П. Тичина

Вчителька української мови Діброва Тетяна заохотила учнів до участі у флешмобі “Чому потрібно знати та розмовляти українською”

На класній годині в 9-а класі, класний керівник Ігнатенко Ольга, було проведено захід з запрошенням учителя української мови та літератури Чернишової Оксани, це був неймовірно захопливий інтелектуально-пізнавальний конкурс до Дня української писемності та мови

Учні 7-А класу, класний керівник Чернишова Оксана, відвідали годину єднання “Українська мова-серце наше”, у формі мовознавчого турніру юних знавців мови «Буду я навчатись мови золотої»

Головною подією тижня стала участь учнів школи та педагогів у написанні Всеукраїнського радіодиктантудиктанту національної єдності 9 листопада 2022 року. Відчувалась атмосфера єднання з українцями в різних куточках України та за її межами. За словами Ольги Ігнатенко “Особливо зворушливим був текст, такий близький і такий болючий для кожного”.

9-А клас разом з Ігнатенко Ольгою 8-А клас разом з Бондарєвою Юлією

11-А разом з Чернишовою Оксаною та Дібровою Тетяною

Чернишова Оксана вчителька української мови та Тертична Анна вчителька 2-Б класу

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page