top of page

День Європи в Лимані


18 травня 2019 року в Лимані пройшло величезне святкування Дня Європи. 28 країн Європи з їхніми традиціями, національними костюмами, національними стравами були представлені на фестивалі. Активну участь взяли всі школи нашої Лиманської ОТГ. Особливого колориту свята надала зустріч з представниками із Клайпеди, Литви. Мер міста підписав угоду про співпрацю між нашими країнами.


Лиманська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 представляла Швецію. Учениці 9-а класу Калініна Лілія та Гвоздецька Катерина привітно вітали гостей швецькою, англійською та українською мовами в національних костюмах Швеції. Особливу увагу приваблював Шепель Кирило- учень 8-б класу в костюмі стародавньоскандинавського вікінга. На фестиваль підготували виставку літератури про Швецію та оригінали зі Швеції, яку привезли вчителі Грипась О.В. та Ігнатенко О.М після відвідування цієї чудової північної країни. Гостей фестивалю зацікавила інформація у вигляді ромашки про винаходи родом із Швеції, такі як: кардіостимулятор, сепаратор, динаміт, сірники і т.і., підготовлені учнями та вчителями Орел С.М та Волкотрубовою О.В.



Не обійшлось, звичайно, і без швецького столу: бутербродів з рибою та тарталеток з ікрою, люб’язно запропоновані Сало Н.О. та Мащенко В.О. Святкову ходу від представників зі Швеції очолювала адміністрація ЗОШ №4.

Свято дійсно було яскравим, чудовим, весняним, яке запам’ятається надовго!!! Щиро дякуємо всім, хто брав участь у підготовці!!!

















bottom of page