top of page

День Соборності України

22 січня в Україні відзначається День соборності. Свято приурочене до Акту злуки Української Народної Республіки (УНР) і Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР) у 1919 році.

У 2021 році виповнюється 102 роки від дня, коли Україна об'єдналася після кількох століть існування окремо. Нехай того разу і ненадовго.

З нагоди цього свята в школі пройшли онлайн-заходи:


- конкурс малюнків для учнів початкової ланки;


- привітання від учнів 8-А класу (класний керівник Гордієнко К.В.);
- привітання від учнів початкової ланки;
- онлайн гра-вікторина «Як я знаю Україну» для учнів 4-9 класів;- виховна година для учнів 6 класів (підготували Овчаренко Ю.О., Слєпцова Ю.Г.)- дистанційна класна година для учнів 4-9 класів;22.01.2021 – покладання квітів біля меморіальної дошки встановленої на честь В. Бражника.

Під час заходу до присутніх звернулась заступник директора з ВР Логачова І.І.,яка відкрила мітинг та наголосила про важливість події об’єднання України для всього народу, згадала про тих,хто,виборюючи Незалежність України, віддав за неї своє життя.

Директор школи Грипась О.В. під час свого виступу акцентувала увагу на тому, що щорічне свято Соборності України - це велике державне свято. Вона впевнена, в тому, що процвітання Соборної Незалежної Демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту і щасливого життя її народу, залежить від розуму, волі і любові, які згуртують усіх для здійснення високої мети.

Під час мітингу присутні вшанували пам’ять загиблих, поклавши квіти до меморіальної дошки.コメント


bottom of page