top of page

День Святого Миколая

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. У ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали їхнім покровителем і заступником. Тож саме вони найбільше чекають на це свято.

День Святого Миколая - це свято несподіванок і дарунків, це та особлива, приємна передмова до суцільного зимового святкування – Нового року і Різдва.


18 грудня до учнів 1-4 класів Лиманської ЗОШ І-ІІІ ст.№4 завітав Святий Миколай, який є взірцем працьовитості, скромності, чесності, доброти та милосердя. Учні 11 класів підготували для малюків театралізоване дійство «Забілів снігами гай – іде Святий Миколай». Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали всіх присутніх, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту. Від свого покровителя учні отримали подарунки, від яких на обличчях з’явилася щаслива усмішка, дитяча радість.


Традиційно в цей день в школі пройшло свято новорічного прийому у директора, на якому вітали переможців олімпіад, конкурсів. Подарунки до свята надала приватний підприємець Борисюк А.В. Щиро дякуємо їй за небайдужість, доброту, бажання допомогти дітям.
Учителі школи привітали зі святом дітей соціально незахищених категорій.
Цей день вдався на славу, щасливі діти розійшлися по своїх класах, аби знову поринути у світ знань.

Останні пости

Дивитися всі

留言


bottom of page