top of page

День рідної мови


21.02.2020 р. у Лиманській ЗОШ І-ІІІ ст.№4 пройшли заходи до Дня рідної мови.

Учні 1-2 класів провели тематичні хвилинки «Мова-наша основа» , взяли участь у конкурсі малюнків «Золоті скарби мови». Класний керівник 3-Б класу Бакаєва І.С. оформила стенд з малюнками та крилатими висловами, які підібрали учні початкових класів.

Діти 3-х класі взяли участі у квесті до Дня рідної мови «Лабіринти мови». Учням було запропоновано 4 мовні станції «Віднови фразеологізм», «Алфавітний калейдоскоп», «Слово в слові», «Відгадай кросворд». Перемогло знання рідної мови.

Учні 4-х класів провели свято «Рідна мова в рідній школі», яке підготували учні 4-Г класу та кл. керівник Курмаз К.В. Діти змагалися в знанні мови, відгадували прислів'я, приказки, співали українські пісні, читали вірші.8-А клас, кл.керівник Мордвінова Л.В.,підготував для учнів 7-8 класів відео-презентацію «День рідної мови», під час якої звучали вірші українською мовою, гуморески, в яких говорилось про красу, мелодійність нашої мови, про те, як важливо кожній людині знати рідну мову.

Учні 11-А класу кл.керівник Чернишова О.А. підготували для 9-11 кл. відео- скрайбінг «10 цікавинок про українську мову».Захід розпочався з перегляду мультфільму, в якому розповідалось про виникнення української мови та сучасні реаліі. Діти старшої школи відповідали на цікаві запитання, які підготували ведучі, переглянули презентацію і ознайомились з цікавинками про українську мову.

Comments


bottom of page