top of page

День Прапора та Незалежності України

24 серпня Україна відзначатиме найбільше державне свято – 30-річчя Незалежності, яке пройде під гаслом «Ти у мене єдина». Ця дата встановлена на честь виняткової історичної події – ухвалення у 1991 році Верховною Радою Української РСР абсолютною більшістю голосів Акта проголошення незалежності України. Цей документ увінчав тисячолітнє прагнення українського народу мати власну суверенну державу і самостійно визначати свою долю. Є дати, які укріплюють націю, виражають дух народу, символізують їх славне минуле, сьогодення і майбутнє. До їх числа відноситься, безсумнівно, День Незалежності України та День Державного Прапору України. З цієї нагоди у Лиманській ЗОШ І – ІІІ ст. № 4, 20 серпня пройшло ряд заходів.

- Урочисте підняття Державного Прапора України.

- Фото-флешмоб « Наш прапор - це воля,слава і сила»

- Конкурс малюнків « Ти у мене єдина,Україно!»

- Покладання квітів до меморіальної дошки, встановленої на честь випускника школи Володимира Бражника.

- Учні школи взяли участь у Національному конкурсі творчих робіт « Шлях розвитку сучасної української культури. Погляд молоді»

- Школа приєдналася до вітального челенжу «Я люблю Україну»

- Літературно-музична композиція «Є у світі Україна, незалежна, гарна, вільна»,під час свята ведучі,вчителі школи Левковська С.С. та Гришина О.В.,нагадали всім присутнім про історичне минуле нашої держави, про її нелегкий шлях до Незалежності. Акцентували увагу на історичних датах 23 та 24 серпня,які є особливого для кожного українця.


З вітальним словом до присутніх звернулась директор школи Грипась О.В.. У своїй промові вона наголосила,що разом з Незалежною Україної зростала і ЗОШ № 4, за 30 років школа випустила 1971 одиннадцятикласника,серед них 79 медалістів.

Ольга Володимирівна привітала ровесників Незалежної Україні та ювіляра, колишнього вчителя географії Єлисеєву Олену Анатоліївну.

Від молодого покоління з вітальним словом виступила Курмаз Діана,учениця 6-В класу.

У ході заходу згадали хвилиною мовчання всіх тих,хто віддав своє життя за Незалежність України.Яке ж свято без чарівної української пісні,вона прозвучала у виконанні Гришиної Олени Василівні.

Наприкінці ведучі побажали присутнім,щоб їхнє життя було яскравим і багатим,як кольори нашого державного стяга.Comments


bottom of page