top of page

День пам’яті трагедії Бабиного Яру29 вересня виповнюються 81-і роковини від початку масових розстрілів мирного населення, вчинених гітлерівцями в урочищі Бабин Яр під час окупації Києва у 1941-1943 роках.

Бабин Яр - місце пам’яті, де близько 100 тисяч цивільних громадян і військовополонених були розстріляні нацистами. Серед них - євреї і роми, учасники українського визвольного руху, «саботажники», порушники комендантської години та навіть пацієнти психіатричної лікарні.

Масовий розстріл євреїв у Бабиному Ярі 29-30 вересня 1941 року став символом «Голокосту від куль» і нацистської політики масового знищення людей.

Нацистська операція в Бабиному Яру 29-30 вересня стала однією з наймасштабніших каральних акцій Другої світової війни.

Більшість населених пунктів України мають свої більші чи менші Бабині Яри - місця нацистських розстрілів євреїв та інших жертв.

У пам'ять про трагедію Бабиного Яру щороку 29 вересня в Києві та інших населених пунктах України відбуваються державні меморіальні заходи.

Вчителі історії Лиманської ЗОШ 4 (Заруднєва Л.Л., Перевишко В.О., Попова О.В.) на своїх уроках акцентували увагу учнів на тих страшних подіях, разом з дітьми згадали про 81-шу роковину трагедії у Бабиному Яру та переглянули відеоспогади оцевидців.Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page