top of page

День пам’яті Героїв Небесної Сотні

Понад 7 років на території України триває неоголошена війна, війна, яка забрала життя тисячі українців. Початком важких для України випробувань стали події Майдану. Ніхто не в праві забути морозні дні 2013 – 2014 року, коли від напруги закипала в жилах кров, коли в ім’я віри і правди один за одним падали від куль майданівці. Майдан став символом боротьби, символом утвердження прагнень до європейських цінностей. Справжні бої розгорталися в центрі Києва на вулицях Інститутській, Грушевського, на Європейській площі, майдані, у Маріїнському парку. День за днем тисячі поранених … більше 100 людей було вбито снайперами та бійцями спецпідрозділів міліції. Серед них – науковці, викладачі, студенти, вчителі, художники, архітектори, театральні режисери, громадські активісти. Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули у Києві на Майдані. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей. За нашу з вами свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну: своє життя віддали – найкращі. І більшість із них – молоді та сильні, ті, що тільки починали жити.

З нагоди Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні в Лиманській ЗОШ № 4 пройшов мітинг та покладання квітів до меморіальної дошки,встановленої на честь випускника школи Бражника Володимира. Під час мітингу ведучі, вчитель англійської мови Орел Світлана Миколаївна та вчитель української мови Чернишова Оксана Анатоліївна, акцентували увагу присутніх на тому,що цей день назавжди залишиться в пам’ яті українців, бо кожний із загиблих відстоював інтереси рідної України, українців, тобто всіх нас. Учитель історії Перевишко Володимир Олександрович,звертаючись до присутніх, наголосив, що майбутнє України залежить від кожного з нас,від того, що конкретно зробили ми для процвітання нашої держави. Ми закликаємо вас сьогодні згадати у молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

17 лютого Центральна міська бібліотека провела з учнями 9-А, 10-А,10-Б класів онлайн-зустріч на платформі Google Meеt, присвячену Героям Небесної Сотні, хронометр пам’яті «Реквієм Небесній Сотні». Під час презентації працівники бібліотеки ще раз нагадали учням про події 2013-2014 років, чому загиблі на Майдані отримали назву «Небесна Сотня» та закликали учнів любити та берегти рідну землю,свій народ.


Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page