top of page

День пам’яті Героїв Крут

В українській історії є події, які стали знаковими, символічними. Такою є битва під Крутами. Там у боротьбу з жорстоким ворогом, армією М.Муравйова стали студенти університету святого Володимира та гімназисти Другої гімназії Кирило-Мефодіївського братства. Ці мужні лицарі ніколи не тримали зброї в руках і високо держали прапор визволення, не спиняючись навіть перед тим, щоб життя віддати за матір — Україну.

І хоч подвиг Героїв Крут згодом забули більш ніж на 70 років, а їхні могили за радянських часів було зруйновано, подвиг під Крутами буде увіковічнено у пам’яті підростаючого покоління.

У Лиманській ЗОШ№4 традиційними стали наступні заходи з відзначення пам’ятної дати:

1. Лінійка - рєквієм для 9-11 класів під гаслом «Коли стають до зброї діти-народ наш цей не перемогти». Хвилиною мовчання вшанували полеглих хлопців, які без вагань віддали молоде життя в ім’я волі свого народу. Запаливши свічки дружньо у спільній молитві просили кращої долі для держави. Згадали поіменно і тих молодих людей, хто сьогодні виборює свободу і Незалежність України.2.Тематичні хвилинки «Крути-наш біль і наша гордість».3. Перегляд фільму «До пам’яті героїв Крут»

3. 8-А підготував стіннівку.


Нехай пам’ять про наших героїв, що загинули під Крутами, буде вічною. Нехай подвиг юних українських хлопців буде для нас прикладом, як потрібно любити рідну землю.

Comments


bottom of page