top of page

День Зброїних Сил України


Школярі активно долучились до святкування Дня Збройних Сил України

День Збройних сил України — це свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни, забезпечує обороноспроможність Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу та звитязі яких, ми можемо почуватися у безпеці .

З нагоди відзначення 31-ї річниці Збройних сил України учні, козаки рою “Лиманські яструби”, педагоги та батьки активно долучилися до різноманітних заходів, що мають на меті підтримку та допомогу нашим звитяжним воїнам ЗСУ.

Українські воїни відважно захищають рідну землю від загарбників, вони демонструють готовність віддати життя за мир і спокій на рідній землі. Вони потребують моральної підтримки, теплоти наших сердець. Саме тому наші учні

активно долучились до флешмобу "Передай вітальну листівку або сувенір захиснику України". Учні виготовили сувеніри та листівки, частину з яких передали посилкою до військових, що служать на Лиманщини, а інші дарували воїнам в містах, де учні тимчасово мешкають зараз.Учениця 4 -А Дячкіна Анна взяла участь в регіональному етапі Всеукраїнської доброчинної акції на підтримку наших Героїв на передовій «Новорічна листівка на передову»

Також наша шкільна родина взяла участь в благодійній акції "Смак домашнього тепла", під час якої готували або купували різноманітнісмаколики, теплі шкарпетки, та за підтримки відділу національно-патріотичного виховання управління освіти, молоді та спорту (Олександра КАПШУК) відправили їх на фронт до Лиманської громади. А щоб наші військові почули слова подяки та підтримки, козаки рою “Лиманські яструби” та учні закладузаписали привітальне відео нашим ЗАХИСНИКАМ.


Окрім того спільними зусиллями учнів, батьків та педагогів було зібрано кошти, на частину з яких придбали смаколики і речі, а частину перераховано на збір для купівлі авто для 109 бригади в м. Лиман, що вивозитиме поранених із зони активних бойових дій.

А колектив 6 - А класу надав адресну допомогу для військових із Хмільниччини, придбавши та надіславши для них газовий обігрівач з інфракрасноюпанеллю та окопні свічки.

З нагоди відзначення Дня Збройних сил України серед учнів 2-11 класів проводились виховні години "Україно, моя Україно, я для тебе на світі живу". Так в 10-А класі (класний керівник Лілія ПАВЛОВСЬКА) учні згадали історичні факти створення Збройних Сил України, дізналися про структуру сучасної української армії та її ролі для України, вшанували пам'ять героїв, які загинули у боротьбі за свободу та цілісність нашої Батьківщини.
СЛАВА ЗСУ!

Comments


bottom of page