top of page

День захисника України в Лиманській ЗОШ №4

У Лиманській ЗОШ І-ІІІ ст.№ 4 з 07.10.2019 р. по 11.10.2019 р. пройшов тиждень військово-патріотичної роботи, приурочений Дню захисника України, у якому взяли участь учні 1-11 класів.

Учні 5-6 класів провели спортивні змагання , на яких були присутні військові ЗСУ, 27-ї ракетної дивізії.Серед школярів 5-7 класів пройшли тематичні класні години до Дня захисника України.


Хвилиною мовчання вшанували загиблих на війні, згадали про випускника школи Володимира Бражника, який загинув під Іловайськом у серпні 2014 року, та поклали квіти до меморіальної дошки учні 8-11 класів під час мітингу до Дня захисника України. Під час заходу учні 11-А класу згадали про історію визвольної боротьби українського народу, побажали здоров’я всім воїнам, які зараз знаходяться на передовій.Учні 3-4 класів провели свято «Ми – нащадки козацької слави», на якому були присутні ветерани АТО Рудий М. та Сас А. Діти на святі привітали гостей, щиро дякували їм за те, що вони стояли на сторожі рубежів рідної землі.Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page