top of page

День боротьби з ВІЛ


Здоров'я – одне з основних джерел радості, щасливого та повноцінного життя. Здоров'я – це стан життя і діяльності людини за умови відсутності хвороб, фізичних дефектів, психологічне, соціальне і духовне благополуччя.

Поріг ХХІ століття людство переступило з низкою жахливих хвороб. Одна з них ВІЛ і його кінцева стадія СНІД. СНІД – особливо небезпечна хвороба, смертельна для людини.

З 1988 року 1 грудня відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

У всьому світі, і в Україні також проводяться заходи, які підвищують обізнаність про ВІЛ-інфекцію/СНІД. Якщо люди розуміють, як передається ВІЛ-інфекція, як їй можна запобігти та усвідомлюють сьогоднішню реальність життя з ВІЛ – вони можуть за допомогою цих знань дбати про власне здоров’я і здоров’я інших та толерантно ставитися до тих, хто живе з ВІЛ-інфекцією.

Наприкінці листопада в Лиманській ЗОШ І-ІІІст №4, вчитель основ здоров’я Світлана Роменська провела просвітницькі заняття серед учнів 9 класів з теми «Всесвітній день боротьби зі СНІДом» Разом з учнями розглянули питання природи захворювання та засобів профілактики, розглянули та обговорили міфи, що стосуються ВІЛ, та сприяли формуванню толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей.Comments


bottom of page