top of page

Гортаємо трагічні сторінки історії

8 травня 1945 року відгриміли останні залпи війни в Європі. Саме в цей день в усіх країнах світу люди згадують тих, хто віддав життя за те, щоб люди могли жити в мирі. Друга світова війна тривала 6 років і унесла мільйони життів.

Учні 6 і 7 класів взяли участь у бесіді до Дня пам`яті і примирення, яку провели учителі української мови та літератури Тетяна Володимирівна Діброва та Оксана Анатоліївна Чернишова спільно з бібліотекарем Оленою Анатоліївною Піддубною. Учні дізналися про історію затвердження цієї пам`ятної дати, про внесок України в перемогу над нацизмом, про втрати нашого народу в Другій світовій війні, про зв'язок між поколіннями захисників рідного краю, тих, що воювали 78 років тому, і нашими відважними воїнами ЗСУ.

До того ж самі вчителі долучилися до онлайн - заходу «Криваві землі… Криваві часи…» (до Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Дня пам’яті жертв політичних репресій, який був підготовлений комунальним позашкільним навчальним закладом «Донецька обласна Мала академія наук учнівської молоді». Вони прослухали відеолекцію «Українські письменники – учасники руху Опору», яку прочитала Тендітна Надія Миколаївна, кандидат філологічних наук, доцент ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет». Потім вони відповіли на питання вікторини, щоб перевірити свої знання про участь українських письменників у національному визвольному русі. Лекція була надзвичайно пізнавальною, тому її матеріали вчителі будуть використовувати на своїх уроках.


Comentarios


bottom of page