top of page

Вітаємо татусів з їх святом!!!


Третя неділя червня недарма обрана датою свята татусів. У цей день День батька відзначають в Америці і в багатьох інших країнах світу. Свято татусів запропонувала створити американка Сонора Додд в 1909 році. Таким чином вона хотіла вшанувати пам'ять покійного батька, який, будучи вдівцем, виростив в любові і турботі шістьох дітей. Перше святкування відбулося 19 червня 1910 року.

До 60-х років торжество поширилося всім штатам США, а до 10-х років 21 століття стало відомим у всьому світі. В Україні свято довго відзначали неофіційно, і лише в 2019 встановили офіційну дату. У деяких країнах у свято тат проводять благодійні заходи для батьків, які потребують допомоги. Але що і є для більшості символом свята, так це щасливі дитячі спогади, пов'язані з татом. Його мужність і вміння підтримати, його готовність в будь-яку хвилину захистити й розв'язати всі проблеми.

Учням Лиманської ЗОШ 4 з нагоди свята було запропоновано взяти участь в низці заходів під час Літньої школи онлайн. Так здобувачі освіти активно долучились до виготовлення вітальних листівок для найкращих тат. Для учнів початкової та середньої школи було проведено години спілкування «Мій тато – моя гордість», «Наші татусі найкращі», «Тато, якого я люблю», під час яких діти ділились своїми історіями про мужність, відповідальність, сміливість та прояви піклування і любові від своїх татусів.

Також дітям було запропоновано долучитись до загальношкільних заходів: онлайн-челенджі дитячих розповідей «Мій батько герой» та онлайн-флешмобі «Мій тато найкращій». Учень 3-А класу Дмитро розповів історію свого батька як захисника сім’ї та України та привітав тата у вигляді відеоролика. Торкнулась до душі кожного чуттєва історія учениці 7-Б класу Дар’ї про свого тата Андрія. Активною стала участь в онлайн-флешмобі «Мій тато найкращій», в якому учні із задоволенням розміщували фото або малюнки з батьком у соціальних мережах із хештегом #ТатоНайкращій і розказували, чому їх тато найкращій. Детальніше про участь можна подивитись на сторінці закладу у Фейсбук ЗОШ № 4 .Можна створити свої сімейні традиції святкування, провести день разом і це точно буде найкращим звичаєм на День батька.Comments


bottom of page