top of page

Вітаємо з відзнакою!

Вітаємо! З радістю та гордістю повідомляємо, що нашій школі, ЗОШ № 4, присвоєно відзнаку eTwinning School 2020-2021, і це є велике досягнення усього колективу eTwinning у нашій школі!

eTwinning – це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована в 2005 р. з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Вчителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами.  Ключовою складовою навчання є використання інформаційно-комунікаційних технологій. Проект eTwinning розширює сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи.


На сьогодні eTwinning та eTwinning Plus це: 


  • 44 країни-учасниці

  • 206 513 зареєстрованих навчальних закладів

  • 790 590 вчителів-ьок учасників-ць

  • 104 922 проєктів


Що дає Україні участь у eTwinning Plus?

eTwinning – це потужний стимул для вивчення іноземних мов і покращення рівня використання ІТ-технологій. В рамках програми учні також тренують навички командоутворення та отримують досвід створення спільних проєктів. Окрім цього, вони дізнаються про культуру інших країн Європи та заводять нових друзів.

У свою чергу українські вчителі мають нагоду завести контакти з вчителями інших країн Європи. eTwinning Plus стає для них майданчиком для спілкування та обміну досвідом, корисною інформацією й методиками навчання.

А ще програма eTwinning – це чудова можливість реалізувати креативний підхід у навчанні і нагадати вчителям та учням, що навчатися й навчати – не лише потрібно, але й цікаво!


Особлива подяка активним ітвінерам : Ігнатенко О. М, Гордієнко К. В., Грипась О. В., Гришина О. В., Діброва Т. В. та їх активним помічникам Капустіна Г. О., Бакаєва І. С., Вінничук Л. В., Єршова Ю.Ю та іншим.

А особлива подяка, звичайно, нашим активним учням, які майже всі приймають участь у проектах eTwinning! Без вас цієї нагороди не було б! Це наша спільна перемога! Це наше спільне велике досягнення!!! Вітаємо! І до нових звершень!!! Go ahead!Onwards!Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page