top of page

Відзначення Дня пам’яті та примирення та 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

У ці травневі дні ми віддаємо шану усім, хто подолав палаючі стежки Другої світової війни, хто вів жорстокі бої на фронтах та діяв у партизанських загонах, хто виніс тяжкі роки окупації та пекло концентраційних таборів. На долю українців випало достатньо випробувань.. Пам’ять про цих людей, про воїнів, що не шкодуючи власного життя визволяли рідну землю для нас завжди священна, вічна та непорушна!

З нагоди відзначення ціх днів в Лиманській ЗОШ №4 пройшла гизка заходів, серед яких найбільш вагомими можна відзначити участь у мітингу до Дня пам’яті та примирення (9 класи, 08.05.2019 р.); Випуск стіннівки «Голос школи» (рубрика «Відомі дати в історії» - (07.05.2019р.); участь у мітингу-концерту до Дня перемоги над - 4 кл, педколектив (09.05.2019 р.); конкурс малюнків «Згадаймо всіх поіменно» (06.05.2019 р.) 5-6 кл.; операція «Ветеран», поздоровлення ветеранів зі святом 5-8 кл (протягом тижня);перегляд документальних фільмів «Діти Перемоги»-10-11 кл. (протягом тижня)

Останні пости

Дивитися всі

У Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту разом зі світовою громадськістю ми поділяємо біль за жертвами цієї жахливої трагедії минулого століття, яка не оминула й українські землі. Після двох Голодом

bottom of page