top of page

Відзначаємо День пам'яті і примирення та День Європи разом

Протягом тижня в нашій школі проводились заходи до Дня пам`яті і примирення та до Дня Європи. У них взяли участь не тільки ті учні, які знаходяться в інших областях України і за кордоном, а й ті, що залишилися в Лимані. Цим дітям довелося більше за інших постраждати від військових дій, тому їм, як нікому близько гасло: “Ніколи знову!”

Тоді, у 1939 - 1945 роках народи всього світу боролися за те, щоб війна ніколи не повторилася. Але варто було декому забути важливі уроки Другої світової, як знову рвуться снаряди і гинуть люди. Тож учням 5-11 класів, що мешкають в Лимані, було запропоновано переглянути шкільний відеопроєкт “Україна у Другій світовій війні”, обговорити та дійти висновків про значення України, її вклад у перемогу над нацизмом.

Але вони не тільки прочитали матеріали на сайті школи і прослухали розповіді вчителів і однокласників.Учениця 11 класу Валерія Кононенко взяла участь у підготовці відеопроєкту івиконала пісню “Біля тополі”, запис якої зробила заздалегідь. Її виконання було справді зворушливим і торкнулося серця кожного слухача.


Подивитися проєкт і прослухати пісню можна за покликанням

Учні 1 - 3 класів з Лиману до цієї дати робили малюнки про війну та з зображенням символу пам`яті - червоного мака.

Учні 3 - Б класу взяли участь у зустрічі з Віктором Вікторовичем Терещенко, військовослужбовцем, який є також учителем нашої школи. Серед учасників зустрічі є й діти, які знаходяться на території Лиманської громади.

Учні з Лиману були також залучені до святкування Дня Європи.

Кожен учень нашої школи, де б він не знаходився, не залишається осторонь від усіх подій, що відбуваються в нашій країні. Тому чекаємо учнів з Лиману на наступних позакласних заходах.

Comments


bottom of page