top of page

"Вшанування Дня Збройних Сил України: Відданість та Підтримка Наших Захисників"


День Збройних Сил України – свято, яке вкоренилося в серцях кожного українця. Це не просто дата в календарі, а нагадування про героїзм, відданість та сміливість тих, хто стоїть на варті нашого спокою та безпеки. У Лиманському ліцеї № 4 цей день відзначили особливим чином – серією заходів, які були спрямовані на виявлення поваги та вдячності захисникам України.

Творчі заняття проведені у формі майстер-класів, такі як виготовлення листівок і оберегів, де кожен учасник виразив свої почуття й вдячність через творчість.

Віртуальні зустрічі з захисниками України, де учні мали можливість почути реальні історії та підтримати своїми питаннями чи вітаннями.

Інформаційно-пізнавальні години були корисними для збагачення знань учнів про історію та значення дня Збройних Сил України.

Такий різноманітний підхід допоміг залучити учнів з різних боків і дозволив кожному знайти спосіб виявити свою підтримку та вдячність воїнам.

Патріотизм - це не лише слова, а дії, що відображають нашу вдячність та підтримку тим, хто захищає нашу країну. Святкування Дня Збройних Сил України у Лиманському ліцеї №4 стало доказом того, що патріотизм живе у серцях кожного. Нехай наша вдячність та підтримка будуть невичерпними джерелами сили для наших воїнів. Нехай усі наші кроки будуть направлені на підтримку та відданість нашій рідній Україні. Разом ми сильні, а наш патріотизм є найважливішим маяком нашого єднання та мирного майбутнього.

Останні пости

Дивитися всі

Comentários


bottom of page