top of page

Всеукраїнська акція «Милосердя»

Милосердя і доброта ― як два крила, на яких тримається людство. Ми часто чуємо ці слова: доброта, сердечність, людяність, милосердя. Ще з часів давньоруських благодійств були вони в традиціях нашого народу. Цілком природнім і закономірним вважається допомогти знедоленому, нещасному, поділитись шматком хліба, дати притулок бездомному, захистити старість, порятувати хворого, заступитися за беззахисного.

4 жовтня 2021 рокув рамках проведення Всеукраїнської акції про гуманне та відповідальне ставлення до тварин за ініціативою благодійної організації «Щаслива лапа»в школі пройшли уроки доброти «Гуманне ставлення до тварин».

Заходи розпочалисяінформаційною п’ятихвилинкою, на яких учні дізналися більш детально про Всеукраїнську благодійну організацію «Щаслива лапа», про її діяльність, про її ініціативу провести у школах України Всеукраїнський урок доброти. Потім діти розкрили поняття вислову «милосердя до тварин», саме так, як вони його розуміють. Обговорили якості, на яких відбувається ґрунтування вислову, визначили, які із перелічених характерних якостей більш притаманні учням кожного класу.

Зі слів дітей, вони дуже болісно співпереживають за долю тварин, які не мають господарів та постійного притулку. Кожного дня коло своїх домівок вони бачать багато безпритульних тварин, яких підтримують та годують небайдужі до них мешканці міста.

Потім учні розповідали про своїх домашніх улюбленців, малювали,створювали лепбуки, розігрували казки за участю героїв-тварин. Всі залишились дуже задоволеними!bottom of page