top of page

Беремо участь у радіодиктанті

У вівторок, 4 квітня 2023 року, у Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки, учні 1 - 9 класів Лиманської ЗОШ І - ІІІ ступенів № 4 взяли участь у радіодиктанті з безпечної поведінки з мінами та нерозірваними боєприпасами “Спільно до безпеки”. Диктант був підготовлений спільно Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Міністерством освіти та науки, Державною службою України з надзвичайних ситуацій та Центром з протимінної діяльності.

Диктант прозвучав на хвилях “Українського радіо”. Його можна було прослухати також на YouTube та Facebook сторінках ЮНІСЕФ;

Міністерства освіти і науки; ДСНС та «Українського радіо».

Спочатку о 14:40 в етері «Українського радіо» відбулася розмова з представником ДСНС про забруднення України мінами і вибухонебезпечними предметами та про важливість навчання дітей правил безпечної поведінки, а потім прозвучав текст диктанту.

Учні 5 - А класу

Основні правила мінної безпеки викладені в диктанті у доступній формі.

У тексті були чітко сформовані три основні правила, які мають уберегти дітей від небезпеки. На жаль, Україна зараз є самою замінованою країною в світі. Тому, щоб зберегти життя, треба їх дотримуватися: “Не підходь! Не чіпай! 101 набирай”! У процесі написання диктанту учні не тільки отримали важливі поради з мінної безпеки. а й перевірили знання з української мови.


Наші учасники:

Долучились до написання або слухання диктанту і найменші здобувачі освіти - наші першокласники

Учні 2 - А класу взяли участь в радіодиктанті з безпечної поведінки з мінами та нерозірваними боєприпасами

Учні 2 - Б класу

Василейко Софія Пасічник Станіслав

Шилов Олексій

Учні 3 - А класу

Учні 3 - Б класу

Мікулін Нікіта

Масютін Микита Сорока Софія Терещенко Аліса Панасюк Аліса
Учні 7 - А класу

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page