top of page

Акція Анти-булінг в ЗОШ №4

Ідея святкування Дня боротьби з насильством виникла в Канаді. Цей день відзначається в різні дати в усьому світі. У 2012 році Організація Об'єднаних Націй оголосила офіційний день 4 травня. Деякі країни, включаючи Австралію, Нову Зеландію, Францію, Ліван, Великобританію та Сполучені Штати вважають за краще відзначати його 28/29 лютого. В цьому році учні Лиманської ЗОШ №4 приєдналися до міжнародної акції Анти-булінг .27 лютого 2019 року ми закликали всіх практикувати доброту і носити рожевий колір, що символізує позицію проти залякування.

Вчитель Гордієнко К.В. провела відкритий урок з англійської мови на тему “ Anti-Bulling“, учні дивились відео, обговорювали різні ситуації. До акції приєдналися учні 2-а класу(вчитель: Гришина О.В.), 2-б класу (вчитель: Бакаєва І.С), 2-г класу( вчитель: Гусейнова І.Ю.), 4-б класу( вчитель: Віннічук Л.В.),5-в класу (вчитель: Циба О.О.), 5-б класу(вчитель: Орел С.М.), 10-б класу (вчитель: Лисаченко Т.М.) та інші. Активну участь під керівництвом координатора групи eTwinning Ігнатенко О.М. взяли учні в проектах “ День захисту дитини” та “ Вчитель, діти та батьки”.

Наші погляди з питань анти-булінгу поділяють вчителі із різних міст України та інших країн, про що свідчить стіна, створена Гордієнко К.В.

https://padlet.com/KateGordienko/l4kwfeq6iz4i


Давайте будемо толерантними!!!

bottom of page